درباره گروه تولیدی_صنعتی آلوارس

اطلاعات کلی

نام واحد تولیدی و برند تجاری :  گروه تولیدی_صنعتی آلوارس

 

نام مدیرعامل :  مهدی فخار خارایی

 

سال تاسیس واحد تولیدی :  1375

 

نوع تولیدات شرکت : طراحی و تولیدانواع مبلمان , صندلی و میزهای اداری ,دفتری , رستورانی و ...


شرح مختصری از فعالیت شرکت

کلیه محصولات گروه تولیدی_صنعتیآلوارس با بهره گیری از دانش و فن آوری روز و تجربه ی 20 ساله , با استفاده از امکانات و دستگاه های مدرن، و با اعتقاد به لزوم حفظ کیفیت و رضایت مصرف کننده، تولید می گردد. این شرکت ازسال 75 با تولید صندلی های مسافرتی وجالباسی های ایستاده و دیواری فعالیت خود را آغاز کرده و تا به امروز توانسته خود را در رده برترین تولید کنندگان ایران قرار دهد. حمایت های بی دریغ شما مشتریان عزیز، گروه تولیدی_صنعتی آلوارس را بر آن داشت که محصولات خود را در سه گروه مدولار، کلاسیک و مدرن توسعه دهد، به نحوی که بتواند جوابگوی هر نوع سلیقه مشتریان با هر میزان بودجه باشد.


بازار داخلی و خارجی

از آنجایی که مبنای تولیدات آلوارس بر اساس نیاز مشتری تنظیم می گردد و سیاست جاری در این شرکت در خصوص تبلیغات و فروش کالا از طریق فروشگاه های معتبر ارائه می گردد توانسته موقعیت متعالی را در بازار داخلی برقرار نماید.

با توجه به پیشرفت در تولیدات، این شرکت در حال بررسی و شناخت نیاز بازارهای خارجی می باشد که بدون شک چنانچه دولت حمایت عمیق تری از واحد های تولیدی خصوصی نماید حضور پر رنگ تری را در بازارهای جهانی شاهد خواهیم بود.


استاندارد و ارتقاء کیفیت

با بالا بردن سطح کیفی و نظارتی سازمان استاندارد بر کالاهای تولیدی و همچنین وارداتی ما می توانیم بازاری سالم و مورد اطمینان به عموم مشتریان عرضه کنیم.


بکارگیری تکنولوژی روز دنیا

توليد محصولات آلوارس با بهره گيری از پيشرفته ترين تکنولوژی و ماشين آلات روز از مرحله طراحی تا تولید صورت می گیرد.


تیم طراحی

گروه تولیدی-صنعتی آلوارس توانسته با بکار گیری تیم طراحی جوان تحصیلکرده و با تجربه، طرح های خود را طبق آخرین متدهای طراحی جهان به بازار ارائه دهد.


مدیریت و افزایش سطح بهره وری

تحصیل و تحقیق در علم مدیریت روز دنیا و بکار گرفتن آن در خصوص ایجاد انگیزه در میان پرسنل و بالا بردن سطح کیفی کار و متفاوت بودن در تولید و خدمات پس از فروش و در نهایت رضایت مشتری که هدف اصلی گروه تولیدی-صنعتی آلوارس می باشد توانسته نامی نیک از آلوارس در میان مشتریان بجای گذارد.


مهمترین عوامل موفقیت

استفاده از نیروی انسانی جوان و متخصص، استفاده از تکنولوژی روز دنیا، استفاده از مواد اولیه و مرغوب و قیمت استثنایی .